راهنمای شرایط خرید


ارائه خدمات نوین و به روز به کاربران و مشتریان از مهم ترین اهداف و وظایف فروشگاه ای تی مال از آغاز تا اکنون می باشد لذا به منظور ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به کاربران و مشتریان گرامی در امر خرید کالا، فروشگاه ای تی مال راهکارهای ذیل را فراهم نموده است:

1-  خرید از طریق درگاه اینترنتی

 برای خرید مطمئن تر و سریع فروشگاه ای تی مال این روش پرداخت را به کاربران و مشتریان گرامی توصیه می کند. در این روش کاربران از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان، پاسارگاد و ملت و یا سایر درگاه های پرداخت اقدام به پرداخت آنلاین کالای مورد نظر می نمایند. لازم به توضیح است که بعد از انجام پرداخت آنلاین سفارش شما به بخش فروش انتقال داده می شود و آماده ارسال می گردد.

- راهنمای خرید اینترنتی

برای انجام خرید آنلاین از طریق درگاه بانک به ترتیب نیاز به شماره کارت، رمز دوم اینترنتی، کد cvv2 و تاریخ انقضاء کارت خود دارید. توجه داشته باشید که همه این موارد را رعایت نمایید در غیر اینصورت خرید شما تکمیل نمی شود.

2-  پرداخت از طریق واریز به حساب یا انتقال به کارت

از آنجایی که ممکن است امکان خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان گرامی وجود نداشته باشد، کاربران و مشتریان می توانند از طریق واریز یا انتقال وجه به شماره حساب و شماره کارت هایی که در ذیل آمده است اقدام نمایند. ضمنا به یاد داشته باشید بعد از انتقال وجه به این روش حتما در سایت قسمت ثبت فیش واریزی اطلاعات مربوط به مبلغ، تاریخ پرداخت، شماره فیش واریزی و بانک مرجع را وارد نمایید و بعد از آن ارسال فیش پرداختی را کلیک کنید. در این قسمت به منظور جلوگیری از بروز مشکل لطفا تمامی قسمت ها را به درستی کامل نمایید.


3- پرداخت در محل

این شیوه از خرید فقط مخصوص کاربران و مشتریان ساکن تهران می‌باشد. کاربران می‌‌بایست شماره ثابت و آدرس دقیق از محل سکونت خود را به فروشگاه ای تی مال ارائه نمایند. عدم ارائه هرکدام از این موارد باعث لغو سفارش می شود. پس از ثبت سفارش برای تایید کالا از طرف فروشگاه با شماره ثابتی که کاربر در فروشگاه ای تی مال ثبت نموده است تماس گرفته می‌‌شود. عدم پاسخگویی، لغو سفارش و ارسال کالا را در بردارد. فروشگاه ای تی مال برای تایید سفارش، با تلفن همراه و تلفن ثابت شما تماس خواهد گرفت. پس از دریافت تاییدیه از طرف کاربر، کالا ظرف همان روز برای ایشان ارسال خواهد شد. پس از دریافت کالا توسط کاربر پرداخت وجه به دو صورت امکان پذیر می باشد:

- وجه همانجا به صورت نقدی از ایشان دریافت می شود و رسید خرید به کاربر داده میشود.

- از طریق دستگاه کارت خوان سیاری (POS) که به همراه مسئول تحویل سفارش می باشد.


رعایت نکات زیر به شما کاربران و مشتریان گرامی کمک می کند تا خرید بهتری داشته باشید:

- به منظور تسریع در انجام خرید کالا و دریافت کالا، به کاربران توصیه می شود که خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

- ارائه کارت شناسایی برای آن دسته از کاربرانی که به صورت اینترنتی خرید کرده اند در هنگام تحویل کالا الزامی می باشد.

شما نیز میتوانید نظر خود را راجع به این مطلب با دیگران در میان بگذارید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.


ورود به حساب کاربری
سبد خرید
لیست علاقه مندی ها
ثبت نام