ارسال سریع کالا

پس از ثبت سفارش محصول و انتخاب نحوه پرداخت توسط خریداران و واریز هزینه سفارش کالا، مرحله ارسال سفارش شروع می‌شود. هزینه ارسال جهت تحویل درب منزل برای شما مشخص‌شده است. این مبلغ با توجه به استان محل زندگی خریدار و محل سفارش تعیین می‌شود. همچنین مدل و نوع محصول نیز در هزینه ارسال اثرگذار هستند.

سایت ای تی مال مطمئن است که کاربران حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل محصول خود دارند؛ بنابراین این حساسیت را نیز در نحوه ارسال کالاهای خود اعمال می‌کند.

نحوه ارسال کالا از شرکت ای تی مال به 5 طریق صورت می‌پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری است.

محدوده خارج از شهر تهران

پست

ارسال سفارش‌هایی که خارج از محدوده تهران است از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می‌گیرد. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بستگی به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریباً 24 - 72 ساعت زمان می‌برد.

 

تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به ‌منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی است که دارای دفاتر تیپاکس هستند.

 

چاپار

شرکت خصوصی چاپار به‌ منظور ارسال برای شهرهایی است که دارای دفاتر چاپار هستند.

 

باربری
درصورتی ‌که سفارش کالا به‌ صورتی انجام بگیرد که محصول دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد، تحویل کالا از طریق باربری‌های مجاز صورت می‌گیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 - 48 - 72 ساعت زمان ببرد.

 

پایانه

محصولاتی که از طریق پایانه ارسال می‌شود توسط اتوبوس‌های پایانه حمل می‌شوند و زمان تحویل کالا به مشتری بستگی به زمان حرکت اتوبوس دارد.

محدوده شهری تهران

هم ‌اکنون ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک انجام می‌گیرد، تعرفه ارسال طبق نرخ رسمی و به عهده مشتری است و همچنین زمان ارسال تا حداکثر 24 ساعت است.

مجموعه ای تی مال همواره تلاش می‌کند که کاربران در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت نمایند. گروه خدمات مشتریان ای تی مال، قبل از ارسال محصول جهت هماهنگی و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در زمان ارسال، با آن ها تماس خواهند گرفت.

علاوه بر این شما مشتریان گرامی می‌توانید با انتخاب گزینه تحویل حضوری محصول در برگ خرید، با مراجعه به دفتر ای تی مال و بعد از هماهنگی با مسئولین انبار به محل تحویل محصول تشریف آورده تا محصول خریداری شده را به شما تقدیم نماییم.

در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل برای پیگیری سفارش‌ها می‌توانید با شماره 88894341-88806770 و داخلی‌ 207 تماس برقرار کنید.

شما نیز میتوانید نظر خود را راجع به این مطلب با دیگران در میان بگذارید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.


ورود به حساب کاربری
سبد خرید
لیست علاقه مندی ها
ثبت نام